Kontaktujte nás: +420 775 640 170 | info@e-k.cz
0 Kč

 Elektro instalace , opravy , servis a revize      

 Stavíte dům , nebo přemýšlíte o rekonstrukci bydlení ? 

Potřebujete doma nebo v komerčním objektu elektro-údržbu ?
Právě jste zjistily že potřebujete elektro revizi ? 
Pak jste zde správně .

 

Klidně spíte ? Nebojíte se že vyhoříte ?

 Mezi nejčastější problémy starších elektroinstalací je nedostatek zásuvek, "díky" tomu máte byt plný spleti prodlužovacích kabelů. Zásuvkové okruhy jsou často poddimenzované a nejsou schopné zvládnout další zátěž, jističe či pojistky vypadávají, hoří instalace. Světelná instalace sice funguje, ale vypínače jsou často staré a špatně fungují, izolace vodičů nad svítidly se rozpadává.

Jestli-že vidíte tyto příznaky, elektroinstalace není v pořádku a blíží se problém !

  Nejčastější co mužete vydět je  poblikávání světel, přerušovaný chod domácích spotřebičů, přehřívání izolací, změna barevné struktury. Okraje zdířek jsou zahnědlé.

Chcete se ubránit požárům od elektroinstalace ? Tak neprovádějte neodborné zásahy. Dodržujte návody výrobců u spotřebičů. Dodržujte předpisy a nařízení, které se týkají provozu a údržby elektroinstalace (platné normy a zákony), ale kdo je čte a dodržuje?

 Chcete-li mít jistotu, že Vaše elektroinstalace je v pořádku. Objednejte si revizního technika. Každý autorizovaný revizní technik prohlédne a přeměří celou elektroinstalaci a nakonec Vám vystaví revizní zprávu, Ta je dobrá pro pojišťovny a pro klidný spánek. Už víte že nevyhoříte. Revizi můžete objednat zde.

 

  

 

Tel

tel.: +420 775 640 170

      

e-mail: info@e-k.cz